Moje warsztaty i szkolenia

Czego się dowiesz? Poznasz stoickie metody na znalezienie równowagi i własnej drogi w niepewnych czasach i zmieniających się okolicznościach.

 Czego się dowiesz? Dowiesz się jak definiować co od nas zależy, a co nie zależy, jak podejmować decyzje po stoicku i jak radzić sobie z emocjami.

Czego się dowiesz? Dowiesz się, jak nie uciekać w uzależnienia, agresję i dystans emocjonalny. Jak być partnerem, którego potrzebuje twoja partnerka i jak rozmawiać z innymi mężczyznami o tych sprawach.

Czego się dowiesz? Jak przełamać „słomiany zapał” i wykorzystać przełomowe momenty — w życiu i w kalendarzu — żeby wdrożyć zmiany, które dadzą nam siłę i zostaną z nami na dłużej.

Czego się dowiesz? Czym jest uzależnienie, co zrobiłem, żeby przestać pić alkohol i co mi to dało.

Czego się dowiesz? Jak się za szybko nie starzeć, jak rozmawiać z ludźmi młodszymi niż my sami, jak pracować z pokoleniem Z.

Czego się dowiesz? Wspólnie przypomnimy sobie, jakie doświadczenia nas ukształtowały. Od klusek na parze w przedszkolu, przez gumę Turbo i Tsubasę, po flirty na gadu-gadu. Usłyszysz kim właściwie jesteśmy jako pokolenie urodzone w latach osiemdziesiątych i co mamy wyjątkowego do zaoferowania.

Scroll to Top