ZMIANY ZMIANY ZMIANY

Drodzy Państwo, kochani Czytelnicy i Czytelniczki. Znacie pewnie to hasło „nowy rok — nowy ja”. Otóż wziąłem to hasło na serio (jak to często u mnie bywa). Szczególnie, że to nie tylko rok jest nowy, ale cała nowa dekada lat dwudziestych. Stąd też, cały szereg zmian u mnie, w szczególności w mojej obecności w internecie.

Przede wszystkim: ruszyła ta oto piękna strona (autorką strony jest Anna Wójcik z Laboratorium Stron, a autorką zdjęć Alicja Szulc — polecam te allegrowiczki!). Strona zbiera różne wątki i wąteczki moich działań i twórczości, zapraszam do pozwiedzania jej. Tutaj został też przemigrowany Myślnik Stankiewicza, czyli mój wielotematyczny i nieprzewidywalny blog. Wszystkie teksty i wszystkie Wasze komentarze są teraz tutaj.

Wszystkie te operacje pochłonęły moc czasu i energii. Do tego dochodziły inne obowiązki, pisanie książek, no i pandemia. Wszystko to sprawiło, że choć moje teksty były regularnie publikowane w „Przekroju”, „Tygodniku Powszechnym”, w „Papaya Rocks”, na łamach „The Stoic” i w innych miejscach, to tutaj pojawiały się rzadziej, niż bym chciał. To jednak wreszcie się zmieni!

Wszystko powyższe to i tak tylko wierzchołek góry lodowej. To jest to, czym się już mogę Wam pochwalić. Dużo spraw jest jeszcze w przygotowaniu, planowaniu, projektowaniu. Słowem, dzieje się i dziać będzie.

Ale nic się nie dzieje bez Was, Czytelników i Czytelniczek. Dziękuję Wam za cierpliwość i nieustanne pozytywne wiadomości, które przysyłacie. Dla osoby piszącej niezwykle ważna jest świadomość, że to co robimy, nie idzie w próżnię. Dlatego raz jeszcze i stokroć dzięki za wszystkie Wasze wyrazy wsparcia, zainteresowania, uznania.

A jeżeli mogę mieć małą, a konkretną prośbę na teraz, to jest ona taka. Częścią tej strony jest mailing, na który można się zapisać literalnie dwoma kliknięciami, o tutaj. Jest on zbudowany wokół tematów stoickich, ale nie tylko — siłą rzeczy poruszam tam i poruszał będę wszystkie sprawy dla mnie istotne. Stąd też, prośba do Was — zapiszcie się, kliknijcie. I puśćie ten link dalej w świat, do osób, które mogłyby być zainteresowane, choć może jeszcze o tym nie wiedzą . Dzięki z góry, serio! Początki każdej platformy są niełatwe, bardzo będę wdzięczny za pomoc na tym froncie. Jeszcze raz ten link: https://piotrstankiewicz.pl/zapisz-sie/

To tyle na dzisiaj. Jak widzicie, potrafię czasem napisać krótki tekst. Życzę Wam wszystkim pięknego dnia i wspaniałego tygodnia — to są przecież pierwsze prawdziwie letnie dni w tym niełatwym 2021 roku.

*

rysunek pióra, towarzyszący zapisowi na stoicki newsletter

Podobają Ci się moje teksty? Pozwól, że będę pisał do Ciebie częściej — zapraszam na maila!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top